Welcome, visitor! [ Login

 

Ataşehir Masöz Profsyonel Masaj

  • Listed: 4 Şubat 2020 12:04
  • Expires: 23 days, 5 hours

Description

Ataşehir Profesyonel Masöz Nedir?

Amerika’nın en yaygın masaj türü olduğunu öncelikle belirtelim. Zaten yurt dışında masaj yaptırmaya oldukça önem verilmektedir.  Ataşehir Masöz den masajın amacı zihinsel ve fiziksel olarak rahatlama sağlamaktır. Bunun dışında kaslardaki sertleşmelerin rahatlamasını sağlamakta kan dolaşımını arttırmaktadır.

Bu masaj tekniğinde masaj yaptıracak olan kişi yatırılır ve üzeri bir havlu ile örtülür. Müşterinin dokunulmasını istemediği yerler dışındaki her yere tamamen vücut masajı uygulanır. Bazı masaj çeşitlerinde sadece bölgesel olarak rahatlama sağlanmaktadır.

Fakat İsveç masajında tüm vücuda masaj yapılmaktadır. Masajın daha rahatlatıcı bir etki yaratması ve daha kolay yapılması için aroma kokulu yağlar kullanılmaktadır. Bunlar bitkisel yağlar olduğu için cildinize de oldukça faydalıdır. Yaklaşık bir saat süren bu masajdan sonra oldukça etkili bir rahatlama sağlanarak ve kendinizi çok iyi hissedeceksiniz.

 

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİN ÖNEMİ

Masaj yaptırmanın önemi müşterilerin sorunlarından kurtulduklarını ve rahatladıklarını söylediklerinde ortaya çıkmaktadır. Masaj salonlarının sayısı çok fazla olmasına rağmen bazılarının müşterileri çok daha fazladır. Bunun nedeni de masöz lerinin eğitimli olması verilen hizmetin kaliteli olmasıdır. Bazı insanlar temizlik bakımından oldukça titizdir. Ve masaj salonlarının da kesinlikle temizliğe çok önem vermeleri gerekir. Kişiye özel ürünler kullanılmalıdır. Masaj salonlarında memnuniyetin fazla olmasında birçok sebep etkilidir. Ülkemizde masaj salonlarının sayıları arttırılmalı ve kadın erkek herkesin kendine birkaç saat de olsa zaman ayırması gerekir. Müşterilerin bir masaj salonunu tercih etmesi için gerekli tüm şartların sağlanıyor olması gerekir.

Listing ID: 3245e37e20775d49

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply