Welcome, visitor! [ Login

 

Profesyonel Masöz Hizmeti

  • Listed: 16 Ocak 2020 23:16
  • Expires: 49 days, 2 hours

Description

Neden Her Zaman Masaj?

Masaj insanoğlunun her zaman sağlıklı bir bedene kavuşmak için başvurduğu yöntemlerin başında gelir bunun için bir tedavi süreci içerisinde olmanız da gerekmiyor. yani masaj sağlıklı kişiler tarafından da alınmaktadır. Bu noktada en güzel işlem profesyonel masöz ve doğru masaj salonu ya da kendi evinde masaj hizmeti verenler  seçebilmek ve de masajı uygulayacak olan kişinin becerisidir. Masajın aslında bir kaç evreden oluştuğunu söyleyebiliriz ve bu evreler tam anlamıyla gerçekleştirildiği zaman başarılı sonuçların ortaya çıkmaması da beklenemez. Dilerseniz masajın evreleri hakkında sizlere kısaca bir bilgilendirme yapalım.

Her Zaman Masaj

Masaj Hafif Yoğurmalar

Burada yapılacak hareketler tamamen omuzlara ve kolların üst bölgesine yönelik olacaktır çünkü  bu bölgeler ince ve nazik olan kısımlardır bunu da yaparken şu şekilde bir işlem uygulanmaktadır. Beden deki Deriyi başparmağınız ve parmaklarınız arasına alarak kaldırın ve sıkıp çevirmeye çalışın bu hareketi birkaç kez daha tekrarlayabilirsiniz.

Masaj Burmalar

Daha derin ve uyarıcı bir hareket için temel yoğurmaya bu hareketi de ekleyin. Bir havluyu burup sıktığınızı düşünün: Bir elinizle, yukarıya ve diğer elinize doğru çekerken diğer elinizin başparmağıyla derin bir şekilde bastırın.

Masaj Basınçlar

Derin ve doğrudan basınçlar omurganın her iki yanındaki ve omuzların çevresindeki kasların gerginliğini gidermek için çok yararlıdır ve oldukça gevşeticidir. Fakat Profesyonel bir masajcı tarafından yapılan,  Basıncı aşamalı ve düzenli bir şekilde uygulayın; asla ani ver sert bir şekilde itmeyin. Çok az yağ kullanın ki elleriniz yanlara doğru kaymasın. Tırnağınızın deriye batmamasına özellikle dikkat edin.

Listing ID: 1055e20c45e6e9e0

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply